Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy sromu czy łechtaczki, masz trudność z odczuwaniem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla wiele opcji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje problemy oraz wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być używany również w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo szybka, Czas gojenia, porównując do klasycznych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie całego układu moczowego.

Efektem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans potrafi usunąć wszystkie bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Polecane:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Categories: Zdrowie

Comments are closed.Top rated

Popular stories

Domowakuchnia

Posted on sty - 22 - 2014

Komentowanie nie jest możliwe

Szkolenia BHP

Posted on sty - 8 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe

Kwestie związane z BHP

Posted on sty - 8 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe

Co często można robić...

Posted on sty - 8 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe

Prezenty na święta

Posted on sty - 8 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe