Hurtownia medyczna to sklep, w którym niejedna jednostka ochrony zdrowia – od jednoosobowych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne produkty i aparaturę, które używane są w codziennej interakcji z  osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez hurtownie medyczne są nie tylko lekarze wszystkich z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały medyczne i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co jest możliww kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których produkty są oferowane to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Voco. W ofercie są też produkty polskie, producenci takich marek np. Zhermapol czy Chema.
Dostępne są produkty takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak kompozyty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty jak również różnego typu masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to jedynie wycinek wszystkiego, co znajduje się nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Sprawdź
 http://sklep.cezal.com.pl

Categories: Zdrowie

Comments are closed.Top rated

Popular stories

Domowakuchnia

Posted on sty - 22 - 2014

Komentowanie nie jest możliwe

Szkolenia BHP

Posted on sty - 8 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe

Kwestie związane z BHP

Posted on sty - 8 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe

Co często można robić...

Posted on sty - 8 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe

Prezenty na święta

Posted on sty - 8 - 2015

Komentowanie nie jest możliwe